A je to tu! Dátum konania očakávanej WWDC, počas ktorej nám Apple ukáže budúcnosť operačných systémov iOS, macOS, tvOS a watchOS je známy. Tak ako po iné roky sa tešíme na skvelú šou toho, na čom Apple celý rok pracovalo a veríme, že nás poteší tým, čo jednoducho chceme vidieť a samozrejme aj používať.

Apple oznámilo, dátum konania sa WWDC 2017

Prakticky hneď po skončení minuloročnej WWDC 2016, kedy Apple predstavilo nový iOS, tvOS, watchOS a premenovalo OS X na macOS sa vynorili otázky a hneď aj špekulácie o tom, v čom Apple sklamalo ale aj potešilo. V posledné dni či týždne na internete kolujú rôzne koncepty návrhov iPhonu 8, ale aj iOS 11 a ostatných systémov.

- Reklama -

Už teraz je jasné, že všetko sa potvrdí alebo vyvráti práve 5. – 9. júna 2017 v McEnery Convention Center, San Jose, kde sa bude konať WWDC 2017. Na tejto konferencii vývojárov uvidíme najmä novinky zo sveta softvéru Apple a vybraných vývojárov, ktorí získajú možnosť prezentovať svoje výtvory priamo na javisku.

Čo uvidíme?

Apple nám teda v júni ukáže nový iOS 11, macOS  10.13, tvOS a watchOS. Tešíme sa najmä na nové funkcie, ktorých pravdupovediac v iOS 10 nebolo až tak veľa, ak nerátame malé zmeny v ovládaní. Isto nás zaujme aj macOS, ktorý bude ponovom určite obsahovať rôzne rozšírenia a nové funkcie vďaka TouchBaru v MacBooku. Zmien sa dočká aj systém pre Apple TV a aj pre Apple Watch.

Cena vstupenky na WWDC stojí v prepočte 1499€ a dostanú sa naň len registrovaní developeri prostredníctvom už starej známej lotérie.

 

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here