Už od predstavenia Apple Pay sa predpokladalo, že nový platobný systém získa množstvo fanúšikov. Aj napriek tomu, že služba ešte nefunguje po celom svete (ani u nás v Európe), v Amerike sa už iPhonom platí v plnom prúde. Môžu za to aj naozaj silný podporovatelia tohto systému, medzi ktorých patria aj napríklad banky ako Wells Fargo či Chase!

Dve reklamy

Práve dve spomínané banky sa podpísali pod následujúce dve reklamy, ktoré sa snažia upozorniť na to, aké je platenie, pomocou Apple Pay jednoduché a hlavne rýchle. Nebudeme vám tu samozrejme reklamy prekladať, pretože na ich pochopenie nie je potrebná takmer žiadna znalosť angličtiny. Ide tu o to, že platenie je tak rýchle, že dokáže pokaziť aj vlastnú narodeninovú oslavu. Veď pozrite sa sami.

- Reklama -

Aký máte na Apple Pay názor vy? Budete ho vo veľkom využívať alebo radšej zostanete pri klasických kreditných kartách? 🙂


Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.