Platobná služba od Apple bola predstavená ešte v roku 2014 a odvtedy sa pomaly ale isto rozširuje do celého sveta. Môžeme ňím po novom platiť už aj u nás, čo je samo o sebe veľký úspech. Je fakt, že Apple Pay sa neuveriteľne rýchlo rozrastá. Prezradilo nám to Apple na predstavovaní finančných výsledkov za Q3 (druhý štvrťrok 2019).

3Apple Pay sa neuveriteľne rýchlo rozrastá

Apple Pay sa neuveriteľne rýchlo rozrastá. Doháňa PayPal. – svetapple.sk

Služba Apple Pay bola včera na vyhlasovaní finančných výsledkov veľmi diskutovaná téma. Dôvodom je smer, ktorým sa uberá. Môžeme hovoriť o dobrej ceste.

Služba sa pomaly ale isto rozrastá do celého sveta a dnes ju nájdeme skoro v celej Európe. Tento rok prišiel veľký pokrok, nakoľko bolo sprístupnených množstvo menších krajín medzi ktoré patrí napríklad aj Slovensko či Česká Republika. Tim Cook je ohľadom služby veľmi pozitívny. Podľa jeho vlastných slov, by mohla služba v dohľadnej dobe dobehnúť rokmi zaužívaný PayPal. Ľudia Apple Pay milujú. Milujú platiť mobilom. Je to rýchlejšie, bezpečnejšie a hlavne pohodlnejšie ako vyberať pri každom nákupe z peňaženky kartu či hotovosť.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here