Apple z nejakého „záhadného“ dôvodu pozvalo na svoju utorňajšiu Keynote podstatne viacej hosťov ako na tie posledné. Túto správu zaznamenala agentúra Routers, ktorá tvrdí, že to je hlavný dôvod prečo je konferencia v Coupertínskom Flint Centre. Navyše veľké množstvo z hosťov sú práve módny novinári! Žeby išlo o iWatch?

Spolupráca

Podľa agentúry Routers, ktorá nás o tejto veci informovala pozvala Jablková spoločnosť okrem klasických novinárov, ktorí sa už nejaký ten piatok pohybujú v IT a Apple svete, na svoju Keynote aj módnych novinárov. Všetko teda nasvedčuje tomu, že na najbližšej Keynote uvidíme okrem iPhonu 6 aj prvé inteligentné hodinky od Apple iWatch, a tak má Apple záujem spolupracovať aj s osobami, ktoré sa naozaj vyznajú v módnom svete. Veď povedzme si na rovinu, veľké množstvo používateľov bude používať iWatch len ako módny doplnok!

15079965321_86fb651df8_o
Apple pravdepodobne predstaví iWatch – svetapple.sk

Bude to stáť za to!

Zdá sa, že okrem iného, prispieva aj tento fakt k tomu, že najbližšia Keynote, ktorá sa bude konať už v utorok bude stáť naozaj za to! Veď by sme na nej mali vidieť jednu, či dokonca dve verzie nového iPhonu 6, inteligentné hodinky iWatch, špekuluje sa aj o predstavení druhej generácie iPadu, či dokonca o tom, že Apple predstaví aj svoj „Apple Store“.

apple-store-new-graphics-2-e1404226974701
Apple na svojej Keynote možno predstaví aj obchod „Apple Store“ – svetapple.sk

Aj iné osobnosti

Nakoniec je potrebné ešte poznamenať, že Apple okrem módnych novinárov pozvalo na svoju Keynote aj niekoľko iných osobností, ako napríklad Johna Siracusu, ktorý komentuje dianie okolo Applu či Bena Thompsona z IT blogu Stratechery!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.