To, že sa v posledných rokoch nedarí Jablkovej spoločnosti utajiť svoje produkty, sme už pocítili aj na vlastnej koži. Neznamená to však, že na iných nepracuje. Lepšie povedané Apple údajne pracuje na produktoch, o ktorých sme ešte ani nešpekulovali. Táto správa však nie je len obyčajným výkrikom do tmy, uviedol ju samotný CEO spoločnosti Tim Cook.

Apple pracuje na produktoch, o ktorých zatiaľ nikto nešpekuloval!

CEO Jablkovej spoločnosti Tim Cook sa vyjadril pre The Charlie Rose Show podobnou vetou, ktorou chcel naznačiť, že Apple má stále čo ponúknuť a prekvapiť svojich zákazníkov. Aj napriek tomu, že všetci dobre vieme ako dopadlo utajenie nového iPhonu 6, pozrime sa tiež na hodinky iWatch, o ktorých sme až do samotného predstavenia nemali v podstate žiadne informácie, čo znamená dokonalé utajenie. Aj napriek tomu, že posledným „revolučným“ produktom, ktorý Apple predstavilo v roku 2010 bol iPad, zdá sa, že už čoskoro príde aj niečo nové, čo opäť posunie hranice.Že by nová televízia od Apple?

Aj napriek tomu, že Tim uviedol, že o produktoch, ktoré Apple pripravuje neprebehli zatiaľ žiadne špekulácie, predsa len ma niečo napadá. V televíznej show tiež padla otázka, týkajúca sa Apple TV a jej nástupcu. Veď tá súčasná pochádza ešte z roku 2011. Tim Cook na otázku síce neodpovedal úplne jasne, no niečo predsa naznačil. Naznačil, že Apple TV už nie je tým Hobby produktom, ktorým bola doteraz, pretože k dnešku eviduje už viac ako 20 000 000 zákazníkov. Zároveň prezradil, že Apple ma už dlhodobo záujem o trh, spojený s televíziu. Tvrdí totiž, že dnešné televízie pripomínajú príchod do 70. rokov a Apple chce byť spoločnosťou, ktorá to zmení. Prečo by potom Apple nemohlo predstaviť svoju prvú inteligentný televíziu? Veď je takmer jasné, že by okamžite zožala obrovský úspech a na rozdeľ od SmartTv série od juhokórejskej spoločnosti, by mohla byť aj používaná. Je totiž síce pekné, že tá konkurenčná používa rôzne iné funkcie ako len sledovanie filmov či TV, no úprimne, pokiaľ ich tam niekto má, ako často ich využíva? V tomto smere je totiž Apple rozhodne tou spoločnosťou, ktorá pokiaľ niečo predstaví, tak to bude mať skrátka zmysel!

itv-mockup-3
Prvá televízia od Apple by mohla vo svete spôsobiť veľký „boom“ – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.