Spoločnosť Apple je preslávená tým, že dokáže upútať pozornosť naozaj s každou hlúposťou a pokiaľ potrebuje nenápadne spropagovať napríklad svoje slúchadlá, jednoducho predstaví tri nové farby a napíše o tom celý svet. Hardware na slúchadlách Beats Solo2 Wireless, Beats Tour2 a Powerbeats 2 Wireless ostal prakticky nezmenený. Zmenila sa iba farba materiálu. Nová kolekcia spoločnosti Apple (Beats) ponúka tri nové kombinácie.

Nové slúchadlá

Spoločnosť Apple predstavila úplne novú kolekciu slúchadiel Beats a to konkrétne modelov Beats Solo2 Wireless, Beats Tour2 a Powerbeats 2 Wireless. Táto nová kolekcia má názov Active Collection a slúchadlá majú rovnakú cenovku, ako slúchadlá z klasickej kolekcie. Farby, ktoré nová kolekcia prináša sú modrá, červená a žltá. Pokiaľ však chceš zladiť svoje Apple Watch s Beats slúchadlami, nič sa neboj. Všetky predošlé kolekcie ostali také, aké boli predtým!

- Reklama -

Powerbeats 2

Beats Solo 2 Wireless
Beats Tour2

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here