Sem tam sa stane, že Apple predstaví nejaký ten nový produkt či službu. V roku 2012, kedy vyšlo iOS 6 spoločnosť odstránila mapy od Google a nahradila ich vlastnými, a patrične ich aj nazvala – Apple Maps.

Tieto mapy boli zo začiatku kvôli nepresnostiam kritizované ale ako sa ukazuje, Apple ich vylepšuje dodnes. Dnes napríklad pribudlo 20 nových Flyover lokalít. Medzi nimi nájdeme napríklad aj takú Budapešť!

20 nových flyover lokalít

Pokiaľ si chceš na svojom Apple zariadení vychutnať nejaké to mesto či pamiatku v 3D vďaka Flyover máš jedinečnú možnosť. Spoločnosť Apple do takéhoto zobrazenia pridala ďalších 20 miest, medzi ktoré patrí napríklad Budapešť či rakúsky Graz.

Pokiaľ vezmeme v úvahu, že vo Flyover nachádzame aj české Brno, zostáva asi len otázkou času, kým sa do takéhoto zobrazenia pridá aj napríklad Bratislava či Košice (poprípade iné slovenské mesto).

Zatiaľ však môžme len polemizovať, keďže Apple nič dopredu čo sa týka takéhoto Flyover zobrazenia neavizuje. Pozri si teda aspoň 20 nových lokalít, ktoré nájdeš v následujúcom zozname.

Prečítaj si tiež: Prvé mesto vo Flyover z Česka a Slovenska je Brno!

– Graz, Rakúsko
– Aarhus, Dánsko
– Rotterdam, Holandsko
– Bobbio, Taliansko
– Turín, Taliansko 
– Budapešť, Maďarsko
– Cádiz, Španielsko
– Chenonxeaux, Francúzsko
– Dijon,Francúzsko
– Millau,Francúzsko
– Nice,Francúzsko
– Strasbourg,Francúzsko
– Omaha Beach
– Ensenada,Mexiko
– Loreto, Mexiko
– Gothenburg, Švédsko
– Malmö, Švédsko
– Mayagüez, Portoriko
– Sapporo, Japonsko
– Rapid City, Spojené štáty

Prečítajte si tiež  Mapy v iOS 15 sa naučili varovať používateľa pred zlým počasím
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.