O tom, že Apple predstaví úplne nový iPhone 6S na novom mieste sme ti písali už včera. Spoločnosť vraj chystá veľmi veľkú akciu a to predovšetkým preto, lebo nepôjde len o iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Pravdepodobne majú pre nás v Cupertine pripravené ešte niečo iné, niečo nové, čo by nám chceli bližšie ukázať. Prečítaj si viac!

Miesto

Aj keď sme do dnešného dňa nevideli žiadne pozvánky na žiadnu Keynote, už dnes pravdepodobne vieme, kedy a kde nám Apple iPhone 6S predstaví. Malo by to byť 9. septembra, konkrétne v San Franciscom divadle Bill Graham Civic Auditorium. Na tomto predstavovaní však nie je zvláštne len to, že spoločnosť Apple nerobí konferenciu na klasickom mieste (napríklad v známej konferenčnej sále Apple, ktorá sa nachádza v súčasnom kampuse) ale aj to, že kapacita tohto obrovského divadla je až neuveriteľných 7000 návštevníkov. To nám dáva už dopredu tušiť, že niečo nie je v poriadku.

- Reklama -

Lepšie povedané, všetko je v maximálnom poriadku ale treba si uvedomiť, že 7000 ľudí nebolo ani počas minulého roka vo Flint Centre na predstavovaní Apple Watch. Jednoducho naznačujeme, že okrem nového iPhonu 6S asi uvidíme aj iný produkt. Zatiaľ si úplne presne nedovolíme tvrdiť, čo za produkt to bude ale naše odhady padajú len na dve zariadenia. Jedným je samozrejme renovovaná Apple TV, ktorá mala byť vraj predstavená ešte na WWDC 2015 ale kvôli tomu, že sa nezmestila do časového rozvrhu musela byť odložená práve na túto konferenciu.

Prečítaj si tiež: Takto Steve Jobs objednal počas Keynote 4000 latte zo Starbucks

Tým druhým zariadením je potom iPad Pro s 12,9″ displejom, o ktorom sa hovorí už 4 roky. Jeho predstavenie by malo byť naozaj veľkolepé a obrovská sála s kapacitou 7000 návštevníkov je na takéto niečo ako stvorená. Len tak mimochodom, nové iPhony či zatiaľ neznámy produkt, ktorý má byť v tejto budove predstavený nebude prvou vecou od Apple, ktorá tu bola prezentovaná. Steve Jobs tu totiž pred vyše 30 rokmi predstavil revolučný počítač Apple II!

Sála na predstavenie bude neuveriteľne veľká! - svetapple.sk
Sála na predstavenie bude neuveriteľne veľká! – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.