Zdá sa, že aktualizácia iOS 8.3 nebola poslednou. Najnovšie totiž Apple rozposlal vývojárom prvú beta verziu operačného systému iOS 8.4 a to už 5 dní po vydaní aktualizácie, ktorá priniesla obrovské množstvo opráv. Ako už spoločnosť uvádza v popise pripravovanej aktualizáce, iOS 8.4 Beta prináša predčasný pohľad na úplne novú aplikáciu HudbaAplikácia hudba ma byť len začiatok veľkej zmeny, ktorú Apple bližšie nespomenul.

Playlisty

Playlisty je možné teraz personalizovať tým, že si k nim pridáte vlastný obrázok a popis, v zobrazení Umelci pre zmenu môžeme vidieť špičkové fotografie umelcov.Albumy je možné spustiť priamo zo zoznamu albumov bez nutnosti otvoriť ho. Apple v opise tvrdí, že Hudba ponúka úplne nový dizajn, vďaka ktorému je prehliadanie hudobnej kolekcie jednoduchšie a zábavnejšie.

- Reklama -

Miniprehrávač

Hlavnou novinkou je Miniprehrávač, ktorý ste mohli poznať z OS X. MiniPlayer umožňuje ovládať hudbu a vidieť názov skladby počas prehliadania vašej hudobnej kolekcie. Cez miniprehrávač sa môžete dostať aj do sekcie “Teraz prehrávané” tým, že jednoducho kliknete na miniprehrávač. Taktiež iTunes Radio je jednoduchšie než doteraz a obsahuje možnosť rýchleho návratu k obľúbenej hudobnej stanici cez “Naposledy prehrávané” tlačidlo.

Naposeldy pridané

Daľšiou novinkou je sekcia Naposledy pridané, pričom naposledy pridané albumy a playlisty sa zobrazujú navrchu hudobnej knižnice a stačí ich spustiť len kliknutím na obal. Taktiež bola vylepšená sekcia “Now Playing,” čiže okno s aktuálne prehrávanou skladbou. Táto sekcia má úplne nový dizajn, v ktorom je prezentovaný obal albumu “takým spôsobom, akým má byť prezentovaný” ako tvrdí Apple. Zároveň je odtiaľto možné spustiť streamovanie hudby cez AirPlay. Bližšie a detailnejšie informácie sa dozviete vo videu nižšie.

 

Zdroj: letemsvetemapplem.eu

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]