Už v pondelok začne jedna z najväčších konferencií, určených vývojárom na celom svete a Apple počas tejto konferencie vydá minimálne dve novinky v podobe iOS 9 a OSX 11. Dočkať by sme sa však mohli aj napríklad novej Apple TV či príslušenstva pre HomeKit. Možností je naozaj veľa a Apple už v týchto dňoch vo veľkom pracuje na tom aby bola konferencia ešte kvalitnejšia, ako po ostatné roky!

Apple už maká na WWDC 2015

Okrem toho, že tu bude možnosť sledovať neuveriteľné množstvo prednášok a budeme tu aj množstvo zamestnancov spoločnosti Apple na čele s Timom Cookom, uvidíme aj nové operačné systémy iOS 9 a OSX 11, ktoré by mali priniesť takú stabilitu ako ešte nikdy predtým. Spoločnosť už na budovu Moscone Centre, v ktorej to celé vypukne začína lepiť obrovské nálepky spoločnosti Apple, ktoré majú upútať pozornosť na to, že sa tu už v pondelok bude diať niečo veľké. Všetko začína obrovským bielym Apple logom, ktoré prezradí všetkým okoloidúcim, ktorá spoločnosť tu bude mať konferenciu.

- Reklama -

Osobne sa na WWDC 2015 veľmi tešíme aj keď tentokrát, žiaľ nebudeme priamo v dejisku tejto úžasnej akcie. Avšak neznamená to, že vám neprinesieme, čo najlepší report z toho, čo nám Apple ponúkne. Už na prvý pohľad to vyzerá veľmi zaujímavo a ak Apple predstaví aj iné veci ako len operačné systémy, napríklad Apple TV, budeme svedkami opäť úžasného produktu! Je sa teda na čo tešiť!

Apple logá sa už vylepujú na budovu! - svetapple.sk
Apple logá sa už vylepujú na budovu! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.