Apple predstavilo asi najkontroverznejší produkt za posledné roky. Predstavilo stylus, proti ktorému Steve Jobs doslova bojoval počas dlhých rokov jsvojho pôsobenia v spoločnosti. V Apple si však uvedomili, že tento stylus nemôže byť stylus, pokiaľ je určený predovšetkým pre grafické úkony. Práve preto mu dali podobu klasickej ceruzky, čo tomuto zariadeniu pridáva na prirodzenosti. My ti dnes ukážeme strúhadlo pre tento nový produkt!

Apple Sharpener

Už od malička kreslíme na papier. Niekto už možno nie, no niekto stále a svoju prácu by veľmi rád preniesol aj do digitálnej tvorby. Práve na to slúži produkt Apple Pencil, ktorý umožní na iPade Pro kresliť naozaj rýchlo a detailne. Všetko bude maximálne prirodzené, nakoľko stylus ponúka vzhľad ceruzky a nie „sci-fi“ pera. Je to jednoduché a vlastne aj veľmi vydarené po stránke dizajnu. Každá ceruzka však musí mať aj svoje strúhadlo. My sme ho na internete našli a veľmi sme sa pobavili.

Predsa nás však napadá, že by sa dalo reálne využiť. Apple by bolo ale v tomto prípade veľmi ironické. Keby sa mu do niečoho podobného podarilo pridať nabíjanie tak by stačilo len ceruzku do strúhadla vložiť a niekoľko desiatok minút počkať. Bolo by to naozaj vtipné a kto vie, Apple vie vždy prekvapiť. Veď samotná existencia Apple Pencil je obrovským prekvapením!

Prečítajte si tiež  Akú má odolnosť Apple Pencil?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.