To, že je Apple v súčasnosti najhodnotnejšia spoločnosť na svete asi nebude náhoda, no Apple nechce zaostávať a svoju pozíciu si pevne drží. Pekne to vidno aj napríklad na rozširovaní priestorov svojho pôsobiska. Veď len 8 kilometrov od nového Apple Campusu 2 plánuje prenajať ďalší Campus, ktorý síce nepostavila, no nesie sa v duchu “Apple”.

Nový Campus

Silicon Valley Business Journal nás informoval, že spoločnosť Apple plánuje prenajať úplne nový campus v Sunnyvale, Kalifornia. Apple by chcelo prenajať obrovskú budovu, konkrétne ide ešte stále o pripravovaný Central & Wolfe campus, ktorý stavia spoločnosť Landbank Investments LLC. Celá budova vyzerá fantasticky a dokonalo hrá s budovami, ktoré stavia Apple po celom svete. Na jednej z vizualizácií dokonca môžeme vidieť aj zaoblené sklo, ktoré sme videli napríklad na najnovšom belgickom Apple Store.

- Reklama -

Celý komplex má rozlohu slušných 72 000 metrov štvorcových a podľa zdroja je už dohoda o prenájme podpísaná, len stále nič nie je oficiálne zverejnené. Pokiaľ si si všimol, tak Apple sa za posledných 5 rokov neuveriteľne rozrástol a preto potrebuje aj väčšie priestory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.