V spoločnosti Apple pracujú na nových veciach. Podľa dnešného úniku, o ktorý sa postarala redakcia magazínu Macrumors, si firma zaregistrovala novú doménu s názvom AppleOriginalProductions.com. O čo sa jedná a na čo bude slúžiť?

Apple si zaregistrovalo novú doménu

Najnovší záznam od WHOIS potvrdzuje, že spoločnosť Apple zaregistrovala novú doménu AppleOriginalProductions.com iba vo štvrtok (tento týždeň). Jedná sa o veľmi čerstvú informáciu a stránka ešte nie je dostupná.

Všetko prichádza v čase, kedy sa vo firme sústreďujú na službu Apple TV+. Pribúda sem jedno zaujímavé dielo za druhým a kompetentní podpisujú zmluvy s ďalšími produkčnými spoločnosťami, hercami a svetoznámymi režisérmi. Spomenúť by sme mohli z posledných dní napríklad Appian Way, Roberta Downey Jr. či Martina Scorsese.

Apple využilo na registráciu domény CSC Corporate Domains. Jedná sa o firmu, ktorá túto činnosť vykonáva pre cupertinského giganta pravidelne už dlhé roky. No a ako názov samotnej domény naznačuje, pravdepodobne sa budú na stránke prezentovať „vlastné“ filmy a seriály, ktoré nenájdete nikde inde než na Apple TV+. Nechajme sa prekvapiť.

zdroj

Prečítajte si tiež  Samsung si osvojí najväčšiu výhodu Apple a jeho iPhonu: Donúti ho k tomu paradoxne Google
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.