Spoločnosť Apple rozposlala pozvánky na veľkú udalosť, ktorá sa bude konať v pondelok 21. marca 2016 v Campuse Apple. Očakáva sa, že Apple predstaví nový iPhone, iPad a Apple Watch.

iPhone

Už dlhšiu dobu sa šepká a špekuluje o tom, že na tomto podujatí Apple predstaví 4-palcový iPhone SE, ktorý by mal mať veľkosť iPhonu 5 ale s lepším výkonom a funkciami. Podľa dohadov by iPhone SE mal disponovať procesorom ako má iPhone 6S, vylepšeným fotoaparátom s 8 megapixelmi a Touch ID.

- Reklama -

Veľa ľudí očakáva predstavenie menšieho iPhonu a ak bude iPhone SE tým očakávaným modelom, ľudí to určite poteší. To, či sa nový iPhone bude volať iPhone SE uvidíme až 21. marca.

iPad

Očakáva sa predstavenie aj nového iPadu, ktorý by mal byť priamym nástupcom iPadu Air 2 len s lepším výkonom a možno aj novým názvom, pravdepodobne so slovom Pro. Nový iPad by mal mať rovnakú uhlopriečku ako iPad Air 2 a mal by byť tenší a ľahší. Túto udalosť môžeš naživo sledovať aj ty vo svojom iPhone, Macu alebo PC, podľa požiadaviek živého prenosu na tomto odkaze. Dúfame, že všetci budeme tento event sledovať s nadšením a že Apple svojich zákazníkov a fanúšikov nesklame.

unnamed

Zdroj: theverge.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -