Apple robí všetko pre to, aby boli predstavenie a začiatok predaja hodiniek Apple Watch čo najlepšie, a práve preto pripravuje veľkú zmenu svojich kamenných predajní, ktoré sa po novom prispôsobia tomuto produktu. Okrem toho, že by mali pridať exkluzívne sklenené vitríny by mohla pribudnúť aj špeciálna VIP sekcia s kobercom a posedením! Tak toto konkurencia určite nemá!

Starostlivosť o zákazníka!

Apple nezáleží len na tom, aby predstavil špičkový produkt ale snaží sa svoj personál či priestory prispôsobiť zákazníkom tak, aby boli pre nich čo najpríjemnejšie. Dôkazom toho je aj fakt, že by sa už čoskoro mala chystať veľká zmena obchodov Apple Store, ktorá bude súvisieť s predstavením hodiniek Apple Watch. Šéfdizajnér spoločnosti Johny Ive vraj vo veľkom komunikuje s šéfkou maloobchodu  Angelou Ahrendts, aby boli obchody svojim dizajnom čo najlepšie prispôsobené Apple Watch a hlavne samotnému zákazníkovi.

- Reklama -

Vitríny či VIP sekcia!

Súčasťou úplne novej plánovanej zmeny by mali byť úplne nové vitríny určené predovšetkým pre zlaté hodinky Apple Watch, ktoré sa jednoducho v kombinácií so sklom príjemne vynímajú. Nie je zatiaľ jasné, či sa budú za danými vitrínami skrývať, alebo si ich budú mať možnosť zákazníci vyskúšať aj na vlastnej koži, predpokladá sa však, že to bude prvá z možností. Pokiaľ by bol záujem vyskúšať si hodinky, možné to bude len za asistencie odborného personálu.

V Apple Store by sme však mohli nájsť aj úplne novú VIP sekciu, v ktorej by bol stolík, posedenie či dokonca koberec, čo vo svojich obchodoch nemá nijaká iná spoločnosť. Tu by si mohli zákazníci prečítať informácie o nových produktoch, poprípade si ich rozbaliť atď. V obchodoch by sa však mali zmeniť aj veľké plagáty či počet stolov, ktorý bude určite vyšší vzhľadom na množstvo kombinácií Apple Watch!

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.