Apple Store obchody v poslednej dobe čaká jedna veľká zmena za druhou. Neustále sa v týchto obchodoch niečo deje, respektíve niečo mení, poprípade vyhadzuje.

Naposledy to boli iPady 2, ktoré sme poznali zo stolov ako Smart Sign. Po novom sa do obchodov spoločnosti Apple dostalo príslušenstvo pre hodinky Apple Watch. Pochádza aj od výrobcov tretích strán ale Apple ho predáva, akoby bolo jeho!

Dokonalosti nikdy nie je dosť

Asi takýmto mottom sa riadi spoločnosť Apple v posledných mesiacoch, kedy mení a vyslovene „šperkuje“ obchody Apple Store do posledného detailu.

Samozrejme nikto nemá nič proti. Ak sú naozaj také dokonalé ako produkty spoločnosti zákazníci majú o dôvod viac ich častejšie navštevovať. Najnovšie do predaja zaviedla aj úplne nové príslušenstvo pre hodinky Apple Watch pochádzajúce od výrobcov tretích strán.

Tomuto príslušenstvu sa samozrejme spoločnosť rozhodla upraviť krabicu, ktorá je po novom biela a na jej prednej strane nachádzame nádhernú fotku toho, čo sa v nej nachádza, vďaka čomu máme doslova pocit, že tento produkt pochádza priamo od spoločnosti Apple a nie od výrobcov tretích strán!

Dôkazom je napríklad stojan „Nigt Stand“, ktorý dostal úplne nové farby a Applu sa naozaj páči.

Čerešničkou na torte je hádam fakt, že Apple sa rozhodlo produkty umiestniť do pultov podľa farieb.

V každom regáli je teda rada produktov jednej farby s výnimkou príslušenstva bielej farby, ako napríklad nabíjací adaptér či iné doplnky, ktoré pochádzajú z kuchyne Apple.

Toto šialenstvo a hon za dokonalosťou vyzerá až nápadne dobre. Uvidíme, kam sa to celé dostane. Len dúfame, že Apple to zase nezačne preháňať.

Prečítajte si tiež  WhatsApp prinesie novinku, ktorou iMessage disponuje už roky. Pripravte sa na animovaných avatarov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.