Komunita dizajnérov, návrhárov a vývojárov, sa často pred predstavením najnovšieho produktu spoločnosti Apple, snaží vždy vytvoriť daný produkt, ktorý by zohľadňoval to, čo svet očakáva a zároveň by ukázal aj ich víziu daného zariadenia. Jedným z takýchto ľudí je aj Andrew Ambrosino, ktorý navrhol najnovší koncept Apple TV 4. generácie. Táto Apple TV vyzerá naozaj fantasticky a mohli by sme si len priať, aby tak vyzerala aj v skutočnosti!

Apple TV 4. generácie

Nová Apple TV by mala priniesť veľké novinky, medzi ktoré patrí určite Siri, ktorej inteligencia sa vďaka dlhému vývoju posúva na úplne inú úroveň. ďalej by sme tu mohli vidieť vnútorné úložisko s kapacitou pravdepodobne 32GB až 64GB. Bude tu predovšetkým preto, lebo Apple k novej Apple TV predstaví aj plnohodnotný AppStore, vďaka čomu prídu na rad aplikácie aj pre tento druh zariadenia. Medzi posledné veci potom samozrejme patrí napríklad ovládač, ktorý pripomína PS Move či Nintendo Wii.

- Reklama -

Návrhár tohto konceptu nezabudol ani na jednu z týchto vecí a novej telke dodal nový vzhľad užívateľského rozhrania. Trafil klinec po hlavičke, pretože ho zasa až tak moc neodlíšil od toho, ktoré poznáme z Apple TV dnes. Novinka však prináša modernejšie ikonky či jednoduchší dizajn po vzore iOS 9. Ak ti máme pravdu povedať,  tak celá naša redakcia si to predstavuje presne tak ako je to na fotkách aj v skutočnosti. Čo si myslíš ty, bude produkt od Apple podobný tomuto?

Apple TV koncept

appletv-apps_samsung_es8000_frontappletv-glance2_samsung_es8000_frontappletv-livejon_samsung_es8000_frontappletv-liveoffice_samsung_es8000_frontappletv-pip_samsung_es8000_fronttv-siriproactive_samsung_es8000_front-1tv-siriquery_samsung_es8000_front

appletv-home2_samsung_es8000_front

appletv-livejon_samsung_es8000_frontappletv-liveoffice_samsung_es8000_frontappletv-pip_samsung_es8000_fronttv-siriproactive_samsung_es8000_front-1tv-siriquery_samsung_es8000_front

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.