Spoločnosť Apple údajne pracuje na palivových článkoch, ako na zdroji alternatívnej energie. Výdrž batérie by mala vďaka ním vzrásť až niekoľkonásobne!

Chladenie

Riešenie takéhoto druhu technológie musí obsahovať desiatky patentov. Jedným z takých môže byť aj samotné chladenie, čo vzhľadom na dnešný minimalistický dizajn mobilných zariadení môže byť celkom problém. Preto má Apple s touto technológiou pred sebou ešte dlhú cestu.

„Inteligentná energia“

Podľa zdroja Daily Mail by sa mal takýto druh batérií objaviť v našich smartfónoch, tabletoch či notebookoch už v najbližších rokoch. Jablková spoločnosť už údajne spolupracuje s niekoľkými firmami na vytvorení „inteligentnej energie“. Takýto druh energie by mal byť schopný napájať naše iPady či Macbooky aj niekoľko dní či dokonca týždňov! Treba však počítať aj s tým, že tieto informácie nie sú úplne pravdivé. Daily Mail patrí totiž medzi tie menej dôveryhodné zdroje.

macbook-air-vs-ipad-14
Nový druh energie bude možno raz napájať naše macbooky,ipady či dokonca iPhony – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.