Okrem toho, že nám dnes Coupertínska spoločnosť Apple predstavila niekoľko nových produktov, ktoré nám prezrádzajú, ktorým smerom sa bude ďalej uberať, zmenila aj design svojich oficiálnych stránok!

Po vzore iOS 7!

Tak ako sa Apple rozhodlo, že design svojich najnovších operačných systémov úplne zmení. V novom iOS 8 už nájdete okrem množstva prvkov z iOS 7 ďalšie novinky, ktoré vás svojim jednoduchým dizajnom veľmi potešia. To platí aj pre operačný systém OS X Yosemite, ktorý doslova hýri pestrosťou svojich farieb a na nových retina displejoch musí vyzerať naozaj skvelo. Apple si uvedomovalo, že posledný nepozmenený dizajn sa nachádzal práve na jeho oficiálnom webe, a tak sa rozhodlo, že ho zmení po vzore iOS 7. Pozrite sa sami ako to dopadlo. Podľa nás je skvelý! www.apple.com

web web2

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.