Od predstavenia Spatial Audio ubehlo iba niekoľko dní. Spoločnosť Apple teraz zverejnila novú reklamu „Beyond Stereo“ na pesničku Mystery Lady od Masega a Dana Tolivera.

Pomocou tohto spôsobu propagácie sa snaží používateľov navnadiť, aby si novú funkciu aktivovali. Na rozdiel od väčšiny konkurenčných služieb, v rámci predplatného Apple Music je úplne zadarmo a sprevádzkovať sa dá s akýmikoľvek slúchadlami AirPods alebo Beats.

https://www.youtube.com/watch?v=igJ3vDeba5A

Čo je to Spatial Audio? 

Priestorový zvuk (Spatial Audio), založený na technológii Dolby Atmos, je pohlcujúci zvukový formát, ktorý dáva hudobníkovi možnosť kombinovať hudbu tak, aby ste mali pocit, že hudobné nástroje sa nachádzajú všade okolo vás.

Vylepšenie od minulého táždňa podporujú tisíce skladieb na Apple Music, ako napríklad Rain on Me od Lady Gaga či Black Skinhead od Kanyeho Westa.

Ako už bolo uvedené vyššie, Spatial Audio je k dispozícii pre všetkých predplatiteľov Apple Music bez ďalších poplatkov, pričom jediná podmienka pre jeho aktiváciu je inštalácia iOS 14.6, s ktorým je samotná funkcia kompatibilná.Potom si ju môžete vyskúšať na vlastnej koži.

Výsledok je za nás absolútne vynikajúci a počúvanie hudby sa vďaka tomuto upgradu povýšilo na úplne iný level. Napíšte nám do komentára, aké máte skúsenosti s priestorovým zvukom v Apple Music vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Apple a Twitter uprednostňujú ľudí pred technológiou!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -