Spoločnosť Apple je najväčšou spoločnosťou na svete a svoju pozíciu musí potvrdiť naozaj v každom smere. Presne preto musí predávať čo najviac produktov a presne preto musí robiť čo najlepšie reklamy. To všetko sa zatiaľ našťastie darí a my si môžeme užívať plnými dúškami všetko, čo nám dennodenne prinášajú informácie točiace sa okolo spoločnosti. Pozri si 6 nových reklám, veď sú jednoducho skvelé!

Apple TV

Apple TV v súčasnosti zažíva masívny štart predaja 4. generácie a hoci musím povedať, že doteraz išlo o produkt, ktorý si zakúpilo len vážne malé množstvo fanúšikov spoločnosti, teraz tomu môže byť ináč, nakoľko sa Apple TV môže z malej časti rovnať aj hernej konzole. Jasne, nie je to Playstation 4 a ani Xbox One ale je to jednoducho niečo, čo používateľom prináša zábavu a to sa cení.

- Reklama -

Nájdeme tu kopu známych hier, ktoré môžeme ovládať cez Apple TV remote controler. Na televízii sa ale dá toho pozerať omnoho viac. Skoč s nami do sveta Apple reklamy a pozri si, čo všetko Apple do tohto kontroverzného produktu pridalo. Neboj sa, bude sa ti to páčiť!

zdroj:9to5mac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.