Jablková spoločnosť pravidelne pracuje na svojom mobilnom operačnom systéme iOS 8, ktorý nájdeme v našich iPhonoch či iPadoch. Pred tým, ako vyjde oficiálna aktualizácia však ešte musí prejsť jej beta verzia rukami vývojárov, ktorí nahlásia chyby a pripravia svoje aplikácie na túto novinku. Dnes prichádza iOS 8.2 Beta 3 a zásadne upravuje aplikáciu Health!

Novinky

Verziaia je orientovaná predovšetkým na aplikáciu Health a hodinky Apple Watch, ktoré majú vyjsť začiatkom budúceho roka. Je teda jasné, že zmeny sa budú týkať najmä aplikácie Health a samozrejme konektivity, ktorú však pocítime až po prepojení hodiniek s našim iPhonom. Mimo iného tu nájdeme niekoľko vylepšení, ktoré opravujú chyby z predošlých verzií a pribudne aj pár drobných zmien. No a čo tá aplikácia Health? Apple na nej, zdá sa, stále pracuje a po novom opätovne pridal možnosť zaznamenávať množstvo cukru v krvi, ktorá bola dávnejšie odstránená z dôvodu chybného zapisovania. Apple sa však predošlý problém podarilo opraviť, a tak aplikácia zapisuje správne. Všetky záznamy, ktoré boli do aplikácie uložené v nej samozrejme ostali! Okrem toho Apple zapracovalo aj na popisoch, aby ľudia presne vedeli, čo vlastne sledujú. Aplikácia bude ponúkať popisy, ktoré nám objasnia napríklad, čo je to kalória a podobne!

- Reklama -
iOS 8.1.2 beta 3 - svetapple.sk
iOS 8.1.2 beta 3 – svetapple.sk
iOS 8.1.2 beta 3 - svetapple.sk
iOS 8.1.2 beta 3 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.