Spoločnosť Apple neustále pracuje na zlepšení optimalizácie iOS a práve preto len týždeň po tom, ako sa na svetlo sveta dostala v poradí už piata beta verzia iOS 8.2 dnes prichádza úplne prvá iOS 8.3 určená vývojárom. Naznačuje to teda fakt, že už čo nevidieť uvidíme iOS 8.2 aj na našich zariadeniach, keďže práce na jeho testovaní by mali v tomto období „finišovať“!

iOS 8.3 beta 1

Apple dnes vydalo vôbec prvú beta verziu operačného systému iOS 8.3, ktorá by mala byť jednou z posledných veľkých aktualizácií tohto systému. Ide samozrejme len o rannú fázu, ktorá sa bude časom dolaďovať no naznačuje nám, že čo nevidieť vypustia v Cupertine aj iOS 8.2 spolu s Watch Kittom, vďaka ktorému budú fungovať Apple Watch na našich rukách. Zatiaľ presne nevieme, čo všetko sa v prvej bete nachádza navyše, oproti tej poslednej z iOS 8.2, no aktualizáciu už inštalujeme aj na náš iPhone 6 Plus a o všetkých novinkách vás budeme priebežne informovať!

- Reklama -

ios8-logo

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.