Aj keď včera bolo predstavené iOS 9, spoločnosť Apple nezabudla ani na súčasnú verziu, ktorá sa už čoskoro dočká aktualizácie. Dnes Apple vydalo iOS 8.4 Beta 4, ktoré je dostupné ako pre vývojárov, tak aj pre testerov. Novinku si už vývojári aj testery môžu sťahovať priamo so svojho zariadenia, poprípade cez Developer Center.

iOS 8.4 Beta 4

Mobilný operačný systém iOS 8.4 Beta 4 vyšiel len pár hodín po poslednej Keynote, ktorá sa konala v San Franciscom Moscone Centre. Táto nová Beta samozrejme prináša hneď podstatné zlepšenia stability oproti jej predošlej verzii a taktiež sa tu používatelia dočkajú väčšej rýchlosti, lepšieho hospodárenia s batériou či s omnoho nižším počtom bugov a chýb, ktoré sa v predošlej Bete objavovali.

- Reklama -

Okrem iného tu prešla menšími vylepšeniami aj aplikácia Music, ktorá sa už pripravuje na to, kedy do iPhonu pribudne Apple Music a aby sa tak mohlo stať, musí byť v použiteľnom a najmä bezchybom stave. Apple vo veľkom pokračuje aj na vylepšeniach pre hlasovú asistentku Siri, iTunes Radio či AirPlay Streamingu!

iOS 8.4 - svetapple.sk
iOS 8.4 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.