Spoločnosť Apple vydala jednu z posledných beta verzií svojho operačného systému iOS s aktualizáciou s označením 9.3.3 beta 4. Táto aktualizácia je pravdepodobne aj jedna z posledných pred verejným príchodom očakávanej novinky roka iOS 10 s mnohými vylepšeniami.

Apple vydalo iOS 9.3.3 beta 4

Apple vydalo štvrtú beta verziu iOS 9.3.3, ktorá obsahuje len opravy chýb v systéme a taktiež nepatrné vylepšenia vo výkone. Predpokladáme, že táto beta je jednou z posledných, keďže Apple vydáva priemerne štyri až päť beta verzií pripravovanej najnovšej verzie systému.

- Reklama -

Podľa veľkosti štvrtej bety je zrejmé, že ide o malú aktualizáciu, ktorá obsahuje minimum vylepšení a zameriava sa len na určité oblasti. My sme v tretej bete mali problémy s Apple Music, kedy počas zapnutia a vypnutia mobilných dát hudba prestala hrať. a Tiež sa na zamknutej obrazovke občas neukazovalo ovládanie hudby.

Aj toto sú chyby, ktoré Apple odstraňuje a rieši, aby do jesene ponúkla väčšine používateľom systému iOS stabilný a spoľahlivý systém. Treba však podotknúť, že Apple od uvedenia iOS 9 nevedel dosiahnuť dokonalý iOS a stále sa vyskytovali chyby v systéme.

iOS 10

Všetci dúfame, že v iOS 10 sa takýchto banálnych chýb nedočkáme. V to isté veríme aj v prvej verejnej bete iOS 10, ktorá by mala byť dostupná na začiatku júla. Spomeňme, že iOS 10 obsahuje nové centrum ovládania, hlásení, odomykanie iPhonu, nové zobrazenie upozornení či vylepšené iMessage. Tie sa jednoznačne inšpirovali inými sociálnymi sieťami. Okrem toho veríme, že do jesene sa dočkáme aj Dark Mode v iOS, ktorý by úplne zmenil vzhľad celého systému.

iOS 9.3.3 beta 4 - svetapple.sk
iOS 9.3.3 beta 4
Môže ťa zaujímať
- Reklama -