Spoločnosť Apple prednedávnom vydala úplne nové nariadenie, ktoré nútilo obchody po celom svete vystavovať len biele krabice od výrobkov. Je to tak trochu šialené nariadenie, pretože nie každý výrobca ponúka svoje produkty v bielych krabiciach avšak Apple prišlo s ešte šialenejším riešením. pre výrobcov tretích strán totiž začala spoločnosť vyrábať vlastné balenia!

Nové balenia

Ide konkrétne o Tech21, Sena, Incase, Mophie, Logitech a Life Proof, ktoré sa rozhodli spolupracovať s Cupertinskym gigantom a podieľať sa tak na tvorbe nových, vyhovujúcich krabíc. Len dodáme, že dizajnéri v Apple, ktorí krabice navrhujú dbajú aj na to, aby ich vedeli používatelia odlíšiť od Apple produktov a to veľmi jednoduchým spôsobom. Na prednej strane sa nachádza logo a veľmi jednoduchým popisom, ktorý však nenájdeme ani na jednom balení od Apple. Ide skôr o to, aby balenia vyhovovali novým kritériám Apple Store a to sa, zdá sa, podarilo.

Prečítajte si tiež  Apple logá po celom svete sú opäť zelené, máme exkluzívne foto!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.