To, že sa Apple venovalo tento nadácií (RED) o niečo viac ako počas minulých rokov si všimol hádam každý. Apple totiž ponúklo množstvo zaujímavých produktov a akcií, pomocou ktorých ste mohli prispieť na konto nadácie, bojujúce proti zákernej chorobe AIDS. Spoločnosti sa teda podarilo niečo, čo sa ešte nikdy žiadnej podobnej technologickej spoločnosti nepodarilo!

20 000 000 $ pre (RED)

Tento rok Apple ponúkalo množstvo zaujímavých akcií, ktoré umožňovali prispieť nadácii (RED). Dokopy sa podarilo získať až 20 000 000 $, čo je naozaj extrémne vysoká čiastka, a tak celkový príspevok tejto nadácii za posledné roky vzrástol na 100 000 000 $ a to všetko len od Apple. Za neuveriteľný výsledok, ktorý nadácia pocíti na svojom účte, sa samozrejme podpísala aktivita Tima Cooka, vďaka ktorej sa spolu s 25 vývojármi dohodol a vďaka nim mohol otvoriť špeciálnu sekciu (RED) priamo v AppStore, ktorú ste určite neprehliadli ani vy. Ku všetkému sa však pripísal aj výťažok z predaja (RED) – červených produktov a príslušenstiev, ako aj špeciálnych iTunes Gift Cards. Tak čo, prispeli ste aj vy? 🙂

- Reklama -
iPod Touch - svetapple.sk
iPod Touch – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.