Martin Hájek je v súčasnosti považovaný za akéhosi majstra remesla, ktorý ovláda svoje 3D programy na tej najvyššej úrovni, vďaka čomu vytvára neuveriteľne presvedčivé koncepty. Dnes vám prinášame jeho návrh pomerne jednoduchého, no najmä elegantného krytu pre hodinky Apple Watch!

Apple Watch Case!

Martin Hájek išiel na to svojským spôsobom a namiesto toho aby použil otvárací mechanizmus, ktorý môžte kedykoľvek z hodiniek „zosunúť,“ použil pre upevnenie 4 skrutky. Pomocou tých pripevníte dve časti hodiniek do seba, čím sa vlastne vytvorí aj akási ochrana hodiniek. Čo sa týka materiálu použitého na výrobu podobného krytu, tak to už necháme na vás. Z renderov je jasné, že Martin použil klasický plast, no vieme si tu predstaviť napríklad aj nejaký kov.

- Reklama -

Každopádne vďaka Martinovi Hájekovi vznikol ďalší vydarený render, ktorý ochráni naozaj celé telo hodiniek Apple Watch a vy sa pritom nebudete musieť za daný kryt hanbiť. Čo si o tom myslíte vy? Nám sa kryt naozaj páči, Navyše jeho realistické spracovanie je doslova neuveriteľné!

Apple Watch Edition - template for cases a...

Apple Watch Edition - template for cases a...

Apple Watch Edition - template for cases a...

Apple Watch Edition - template for cases a...

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.