/* Header banner */

Inteligentné hodinky Apple Watch dominujú trhu s wearable zariadeniami. Ako sa ukazuje, ich popularita je celosvetovo obrovská. Stále rastie a onedlho ich budeme možno používať tak ako iPhone. Kto vie. Každopádne, konkurencia dostala v roku 2014 od Apple slušného súpera.

3Apple Watch dominujú trhu. Predalo sa 5,7 milióna kusov za 3 mesiace

Apple Watch- Môžem sa s nimi osprchovať? - svetapple.sk

Najnovšie informácie ohľadom predajov hodiniek Apple Watch sú mimoriadne pozitívne. Spoločnosť Strategy Analytics odhaduje, že jablková spoločnosť dokázala dodať do celého sveta počas druhého štvrťroka 2019 až 5,7 milióna zariadení. Vďaka tomuto údaju si držia Apple Watch status „vládcu trhu“, pretože dlhodobo dominujú predajom v oblasti wearable zariadení.

Firma dnes drží podiel na trhu až 46% z pomedzi všetkých predaných inteligentných hodiniek. Ak sa vám to zdá málo, vecte že to tak málo nie je. Medzi zvyšných 54% patria všetky ostatné inteligentné hodinky značiek Samsung, Xiaomi či Huawei. To znamená, že Apple má skoro polovicu toho, čo všetci ostatní dokopy. Navyše sa nejedná o žiadne lacný produkt ale high-end zariadenie s omnoho vyššou cenovkou ako lacná konkurencia z Číny. Na ďalšej stránke si môžete prečítať ako je na tom napríklad Samsung či Fitbit.

Späť
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here