Hodinky Apple Watch sú malým zariadením na zápästie, ktoré dokáže robiť naozaj veľa veci na miesto tvojho iPhonu. Netreba však zabúdať na fakt, že stále ide len o hodinky zobrazujúce čas, a tak sa príliš neoplatí hnevať hlasovú asistentku v nich. Pokiaľ sa totiž Siri v hodinkách spýtaš na to, koľko je hodín, odpovie ti naozaj zaujímavé veci.

Siri má toho tiež niekedy dosť

Aj keď je Siri vždy priateľská a na tvoju otázku odpovie takmer vždy do niekoľkých sekúnd (áno, záleží to len od internetu) niekedy má toho už aj ona dosť, pretože je často vystavovaná hlúpym otázkam a taktiež sa stáva terčom zábavy počas dlhých piatkových večerov v krčme. Pokiaľ sa jej spýtaš na iPhone otázku “Hey Siri, what time is it” odpovie ti viacmenej na tvoju otázku ale čas ti prezradí až na konci nejakej múdrej informácie.

- Reklama -

Môžeš sa napríklad dočkať odpovede ako “It’s time to eat some chocolate”. Takýchto odpovedí je však omnoho viac a ukazujú to, že aj hlasová asistentka ťa môže príjemne prekvapiť odpoveďou, ktorú očakávaš ako samozrejmú. Na konci každej takejto “srandičky” ti samozrejme Siri prezradí aj to, koľko je práve hodín avšak dovolí si aj takýto humor. Osobne sa mi veľmi páči, že sa Apple snaží urobiť Siri viacej ľudskú, pretože bez toho by to bola asi nuda.

"Hey Siri, what time is it" - svetapple.sk
“Hey Siri, what time is it” – svetapple.sk

 

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.