Oficiálne predaje Apple Watch sú už za rohom a my sme mali možnosť vidieť tieto hodinky na stovkách či tisíckach záberov. Dnes prinášame jeden veľmi zaujímavý kúsok, vyrobený z nanoblokov, čo je niečo ako LEGO – len z Japonska. Pozrite sa na model, ktorý vytvoril Christopher Tan.

Apple Watch z nanoblokov – miniatúrna dávka trpezlivosti

Umelec a sochár, Christopher Tan, ktorý vytvára podobné objekty z nanoblokov, čo je v podstate veľmi podobná stavebnica ako LEGO, chcel mať doma svoje hodinky Apple Watch o čosi skôr ako všetci ostatní a tak sa rozhodol, že si ich rovno postaví. Jediný problém je v tom, že nejde o mierku 1:1 ale približne o 1:2,6, čo značne ovplyvňuje ich nasadzovanie na ruku. Skôr si ich môže dať na krk ako náhrdelník, no niesme si istí, či by tento zaujímavý diazjnérsky prvok ocenila aj módna polícia.

- Reklama -

Každopádne je model pozostávajúci z približne 800 nanoblokov veľmi zaujímavý.  Samotný stvoriteľ je podľa jeho vlastných slov dlhoročný Apple fanúšik a tak sa niet čo čudovať, že si pre svoje najnovšie dielo vybral práve hodinky, ktoré sú najnovším hitom spoločnosti Apple.

Ich predpredaje sa začínajú už 10. apríla a predaje o dva týždne neskôr, teda 24. apríla.

Apple Watch z 800 nanoblokov - svetapple.sk
Apple Watch z 800 nanoblokov – svetapple.sk

Zdroj: macrumors.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.