Apple je spoločnosť, ktorá inovuje každým rokom a minulý bol pomerne prelomový. Svetu bol totiž predstavený úplne nový produkt, ktorý nazývame ako Apple Watch a svojim dizajnom nám doslova vyrazil dych. Apple hodinky sú naozaj nádherné a sú skĺbením inteligentných a klasických hodiniek. Vytvorili vlastne úplne nový trend. Apple Watch tu však boli ešte pred tým a dnes oslavujú už 20 rokov!

Prvé hodinky od Apple

Pokiaľ ste si mysleli, že minuloročné Apple Watch boli prvými hodinkami od Apple, tak ste na veľkom omyle. Hodinky s týmto príznačným názvom tu boli už v roku 1995, kedy ich Apple rozdávalo k Mac Os 7.5, ktorého predaje značne poškodilo predstavenie Windows 95. Tieto hodinky boli vyrábané v limitovanom množstve a dnes ich vlastnia predovšetkým zberatelia, či kde tu fanúšikovia spoločnosti Apple. Hodinky v podstate vedeli robiť len to, čo robia hodinky a to ukazovať čas. Okrem ciferníku a zaujímavých ručičiek sa tu nachádzalo aj farebné logo Apple a na remienku bol vyrezaný nápis „MAC“ aby každý videl, o čo sa jedná. Krycie sklíčko bolo vyrobené z kvalitného nepoškriabateľného skla a okolo neho bol eloxovaný hliníkový rámček v modrej farbe. Čo poviete na prvé Apple Watch?

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.