O pražskom iCone sme toho napísali naozaj pomerne veľa. Jednou z hlavných „atrakcií“ tejto akcie boli aj hodinky Apple Watch, ktoré sa objavovali na ruke Petra Máry, ktorý ich bol zakúpiť deň pred celou konferenciou v Londýne. Na iCone sa však natočil aj Digit, ktorý bol spojený práve s hodinkami Apple Watch. Pozrite sa na to, čo o hodinkách povedali v celkovo už 128. Digite!

Digit 128. Apple Watch

Pokiaľ tu máme nejakých fanúšikov českého Digitu, tak určite vám mená Petr Mára a Ján Březina nie sú cudzie. Práve oni natáčajú už dlhé roky skvelé podcasty, ktoré sledujú tisíce fanúšikov Apple! Poďme však späť k hodinkám Apple Watch. Vzhľadom na to, že sa ako na prvé miesto dostali hodinky práve na iCon, bolo treba o nich natočiť nový Digit. A ktoré miesto je na to lepšie ako raj všetkých Apple fanúšikov. Vzniklo teda celkovo už 128. vydanie tohto pomerne známeho Podcastu, v ktorom sa dozviete viac o najnovšom výplode spoločnosti Apple.

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.