Spoločnosť Apple začala svoje predaje inteligentných hodiniek Apple Watch len približne 2 mesiace dozadu. Za túto dobu sa podarilo Apple predať 4,5 milióna týchto zariadení, čo na prvý pohľad vôbec nemusí „zaváňať“ úspechom, avšak pravda je niekde inde. Podľa Marka Hibbena, ktorý zo začiatku Apple Watch vo veľkom kritizoval a neveril v ich úspech, je Apple na ceste k ďalšiemu úspešnému produktu.

Predaje

Apple je totiž na vynikajúcej ceste najmä preto, lebo za posledné dva mesiace dokázalo predať rovnaký počet inteligentných hodiniek ako konkurencia za celý minulý rok, teda v Cupetine to všetko dokázali za 6 násobne kratšiu dobu!

Celkové tržby sú vraj už v dnešných dňoch okolo 2 miliard amerických dolárov a neustále rastú. Spoločnosť sa teda za svoje predaje hodiniek Apple Watch vôbec nemusí hanbiť. A to najlepšie príde až nakoniec.

Alytik sa totič o novinke vyjadril tak, že do konca roka predá 30 000 000 kusov, čo je naozaj ambiciózny plán a má mu napomôcť predovšetkým WatchOS 2.0.

Mark kritizuje analytické spoločnosti, podávajúce informácie o Apple Watch, ktoré sú poväčšine veľmi negatívne preto, lebo berú ako vzorku len americký trh a zabúdajú na to, že spoločnosť Apple už Apple Watch predáva v množstve  ďalších krajin. Predaje sú teda podstatne väčšie ako si myslíme!

Apple Watch Siri - svetapple.sk
Apple Watch Siri – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 s ostrými hranami. Pozrite si zaujímavý koncept
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.