Spoločnosť Apple uviedla na trh naozaj exkluzívny produkt, ktorým nie je nič iné ako hodinky Apple Watch. Ich dizajn považujú mnohí za vrchol toho, čo kedy ukázal Johny Ive a my to môžme len a len potvrdiť. Hodinky sú naozaj vydarené a ich dizajn mnohým vyráža dych. Každý budúci majiteľ si však rozmyslí, či chce lacnejšiu Apple Watch Sport alebo drahšiu Apple Watch alternatívu. Pozrite si teda toto video,  ktoré vám ukáže, aké sú skutočné rozdiely medzi týmito hodinkami.

Apple Watch vs. Apple Watch Sport

Pozrite si naozaj rozsiahle video, ktoré vám ukáže hodinky Apple Watch a hodinky Apple Watch Sport v ich plnej kráse. Video obsahuje množstvo záberov na detaily, ktoré dané hodinky obsahujú a taktiež to, čo obsahuje ich balenie. Budete si teda môcť porovnať napríklad kovovú a plastovú koncovku magnetického nabíjacieho kábla či kompletný rozbor krabičiek obidvoch modelov. Je tu skrátka všetko čo potrebujete vidieť na to aby ste si mohli vybrať hodinky o ktoré máte záujem. Aké hodinky by ste radšej zobrali vy? Hliníkové Apple Watch Sport alebo drahšie Apple Watch, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele? 🙂

- Reklama -

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.