Apple predstavilo svoje prvé „inteligentné“ hodinky ešte v septembri tohto roka, no do predaja sa dostanú až začiatkom toho budúceho. Aj napriek tomu, že ich vlastne ešte nijaký bežný používateľ nemá, šperkárske spoločnosti a klenotníctva začínajú vytvárať prvé, exkluzívne náramky vyrobené z tých najdrahších materiálov. Takto vyzerajú Apple Watch za vyše 30 000 $! 

Náramok od Mervis Diamond

Dizajnéri klenotníctviev pravdepodobne momentálne sedia nad papierom a riešia, ako by mohol vyzerať luxusný náramok pre hodinky vyrobený ich vlastnou firmou. Jedným z takých bolo donedávna aj Mervid Diamond, ktoré však už stihlo svoj zlatý náramok pre Apple Watch predstaviť. Dokonca si ho môžete aj zakúpiť s tým, že vám príde priamo domov, no je tu problém, že hodinky ešte nevyšli, a tak by vám nejaký ten mesiačik ešte zavadzal na poličke. Náramok je vyrobený z 18-karátového zlata rovnako ako zlatá edícia Apple Watch a nachádza sa v ňom 8 radov diamantov, ktoré majú spolu 15,14 karátu. Cena tohto náramku je 30 150$, čo je suma, za ktorú kúpite jazdené BMW 7. Tak čo, idete do toho? 

- Reklama -
Mervis - svetapple.sk
Mervis – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.