Hyundai v poslednej dobe naozaj inovuje a snaží sa svojim používateľom ponúknuť čo najviac technologických vychytávok aj vo svojich vozidlách. Okrem CarPlay dnes prichádza aj podpora komunikácie s hodinkami Apple Watch, ktoré spoločnosť začala predávať len pred pár mesiacmi. Na všetko samozrejme slúži špeciálna aplikácia BlueLink, ktorá z vozidlom dokáže komunikovať, ale vďaka tomu budeš môcť robiť rôzne veci, ktoré ti budú spríjemňovať komfort vo vozidle.

BlueLink

Na celú komunikáciu slúži špeciálna aplikácia BlueLink, ktorá je dostupná približne v 40 modeloch značky Hyundai vydaných po roku 2012. Na inštaláciu na tvoje hodinky Apple Watch budeš musieť platiť 99 dolárov ročne, čo síce znie ako vysoká suma, no ak si to človek rozpočíta na mesiac, nie je to až tak strašne veľa. Celá táto funkcia, ktorú vozidlá Hyundai podporujú je pomerne praktickým spôsobom, ako svoje vozidlo tak trochu ovládať online.

- Reklama -

Vďaka tejto funkcii, ktorá po novom prichádza aj na hodinky Apple Watch bude možné zamykať či odomykať vozidlo, naštartovať či ovládať klimatizáciu vo vozidle pred tým, než do neho nasadneš (hodí sa najmä v týchto horúcich dňoch). Ďalšia so skvelých vecí je aj napríklad vyhľadávanie vozidla, pokiaľ zabudneš, kde si ho presne zaparkoval či otváranie kufra po tom, ako sa k nemu postavíš. Hyundai ide jednoducho s dobou a táto služba je toho dôkazom. Aj keď ju používatelia už dlhodobo poznajú zo svojich iPhonov, dnes prichádza na hodinky Apple Watch!

BlueLink - svetapple.sk
BlueLink – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.