Pri včerajšom zveľaďovaní Apple Online Store Apple nezabudol ani na ochranu našich zariadení, ktoré si tu môžeme kúpiť. Do sekcie s obalmi pribudli celkom nové farby a to pre iPhone 7, iPhone 7 Plus a tiež iPhone SE. Obaly sú kožené a silikónové a dizajn s novými farbami je veľmi príjemný. Pozri sa na niektoré z nich. Páčia sa ti?

Nová farba pre iPhone SE

Začneme najmenším modelom z trojice iPhonov. Ten dostal nový kožený obal, respektíve ten starý, no v novej farebnej variante. Ide o farbu, ktorú samotná jablková spoločnosť označuje ako sedadlovo hnedú. Má jemný nádych svetlohnedej farby a na telefóne vyzerá úplne super. Už doteraz bola táto kožená verzia obalu dostupná, ale len pre väčšie model 7 a 7 Plus. Po novom sa jej dočkal aj najmenší člen rodiny a to model SE. Určite si nájde svojich zákazníkov, pretože pôsobí luxusne, čo bolo aj cieľom.  Taktiež sa super hodí napríklad ku koženým remienkom Hermes pre Apple Watch!

- Reklama -
Sedadlovo hnedá - svetapple.sk

iPhone 7 a iPhone 7 Plus

Aj novšie modely sa dočkali po tejto stránke svoje vytúženej aktualizácie. V tomto prípade pribudli tri nové farby pre kožené obaly. Ide o farbu malinovú, dymovú a zafírovú. Inými slovami svetlo červenú (až jemne ružovú), sivú s nádychom do hneda a potom modro smaragdovú, čo vyplýva aj z názvu. Obaly vyzerajú veľmi luxusne aj keď najviac sa nám páči ten, ktorý dostal iPhone SE. Pokiaľ budeš chcieť ísť radšej do silikónového obalu, tak tu tiež pribudli 3 nové farby.

Apple teda myslel aj na ľudí, ktorí si radi zveľaďujú svoje telefóny. Nové obaly nie sú príliš výrazné, pôsobia skôr v odtieňoch šedej, ale vyzerajú výborne a naozaj luxusne. Na iPhone sa hodia dokonale a ak premýšľaš o ich kúpe, nemal by si sa dlho rozhodovať. Okrem iného aj celkom dosť vydržia, takže sú odolné! Viac o nových obaloch nájdeš na oficiálnych stránkach Apple!

iPhone - svetapple.sk

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here