Spoločnosť Apple deň pred oficiálnym začiatkom predaja svojich inteligentných hodiniek Apple Watch vypustila do sveta ďalšie tri videá, ktoré zoznámia používateľov s niektorými funkciami ovládania týchto hodiniek. Dnešné videá sa zameriavajú na platobnú službu Apple Pay, Activity a Workout. Pozrite sa na ne!

Nové videá

Spoločnosť Apple dnes aktualizovala svoju sekciu Guided Tours na svojich stránkach, kde pribudli tri nové videá, zameriavajúce sa na ovládanie a použitie nových inteligentných hodiniek Apple Watch. Spoločnosť tak má na stránke celkom 10 videí, čo by malo byť aj finálne číslo. Tieto videá sú maximálne jednoduché a krátke, aby používateľom vysvetlili všetko to, čo im vysvetliť majú. Najnovšie tri sa potom zameriavajú na platobnú službu Apple Pay, aplikáciu Activity či Workout.

Hodinky Apple Watch sa začnú prvým majiteľom dodávať už počas zajtrajšieho dňa. Na Slovensko však zatiaľ nedorazia. Tak či onak, netrpezlivo čakáme aj my aby sme si mohli zapnúť práve naše hodinky!

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Nový dizajn Apple Watch Pro potvrdil ďalší únik. Skutočne majú o jedno tlačidlo viac!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.