Po tom čo Jablková spoločnosť priradila aplikáciu Beats Music medzi tie, ktoré sú odporúčané všetkým novým zákazníkom samotným Apple, pristúpila k ďalšiemu kroku.

„Apps made by Apple“

Tak znie sekcia, v ktorej okrem Pages, Numbers, Keynote a mnohých ďalších, nájdeme aj novinku z názvom Beats Music. Po tom čo Apple odkúpilo hudobného giganta, pokúša sa to dať akvizíciu najavo všetkými možnými spôsobmi. Jedným z nich bolo aj nedávne zaradenie Beats Music medzi aplikácie, odporúčané Apple či 10%ná zľava na všetky produkty spoločnosti Beats Electronics.

appsmadebyapple
Medzi aplikáciami vyrobenými Applom, je po novom zaradená aj Beats Music – svetapple.sk

Zdá sa, že to funguje

Netrvalo dlho a takáto „nenásilná“ propaganda začína prinášať svoje prvé ovocie. Aplikácia Beats Music sa totiž zaradila medzi TOP najsťahovanejšie aplikácie, ktoré sú zdarma dostupne v iTunes App Store. Aj napriek tomu, že aplikácia sa dá stiahnuť zadarmo, je potrebné si ju predplatiť za 9,99 $. Zdá sa však, že akvizícia sa čoraz viac dostáva do povedomia používateľov a   Apple si zároveň zvyšuje svoje zisky!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.