Ak si chcete kúpiť kvalitné bezdrôtové slúchadlá, ale AirPods Max sa vám zdajú príliš drahé, existuje riešenie, ktoré sa teraz extrémne oplatí. Spoločnosť Beats predstavila svoj najvyšší model Studio Pro len minulý rok a keďže táto firma už 10 rokov patrí pod Apple, použila v nich podobné technológie, aké poznáme zo spomínaných AirPods. Najlepšie na tom je, že teraz ich kúpite extrémne výhodne u overeného predajcu, s ktorým máme dlhoročné skúsenosti.

Ešte predtým, než sa dostaneme ku cene, poďme sa v krátkosti pozrieť na to, čo Beats Studio Pro v praxi dokážu. Toto zariadenie má 40 mm meniče so špičkovou kvalitou prehrávania, ktorá sa posunula vyššie oproti predošlým Beats Studio 3. Taktiež je tu, rovnako ako na AirPods Pro, aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC) s vysokou účinnosťou, ale aj transparentný režim, v ktorom slúchadlá cez mikrofóny zosilnia zvuky okolia, takže nebudete mať pocit, že ich máte na ušiach.

Zariadenie má aj funkciu priestorového zvuku a pri párovaní ku akémukoľvek Apple zariadeniu, sa samozrejme môžete tešiť na elegantnú animáciu, ktorú už určite poznáte z AirPods. Funguje dokonca aj na Androide.

No a cena? To je to najlepšie. Keďže sú Beats Studio Pro v predaji len cca pol roka, za ten čas ich cena nijako výrazne neklesla. Väčšina predajcov ich má k dispozícii za 399 € a ak nájdete na trhu nejaké zľavy, zvyčajne nie sú moc vysoké.

Náš partner, spoločnosť ITya.sk, však Beats Studio Pro predáva po kliknutí na tento odkaz už za 299 € vrátane DPH, vďaka čomu dokážete na nákupe ušetriť 1/4 pôvodnej ceny. Získate pritom produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov a hoci nemá logo nahryznutého jablka, v jeho útrobách sa skrýva pravý Apple hardvér.

Beats Studio Pro majú aj podporu pre hlasového asistenta Siri a okrem platformy iOS ich samozrejme môžete spárovať aj so svojim Android zariadením. Okrem iného na ňom budú podporovať funkciu rýchleho párovania so všetkými zariadeniami, ktoré sú prihlásené pod vašim Google účtom a takisto môžete využívať funkciu Nájsť, vďaka ktorej budete schopní vidieť stratené Beats Studio Pro na mape. Toto samozrejme platí aj pre platformu od spoločnosti Apple.

Za zmienku v neposlednom rade stojí aj fakt, že tieto slúchadlá sú ako stvorené napríklad na dlhé cesty v lietadle. Vďaka ANC vás nebudú vyrušovať hlasné motory a vďaka 24 hodinovej výdrži na jedno nabitie nebudete potrebovať hľadať zásuvku. Rovnako platí, že ak ANC vypnete, dostanete sa až na 40 hodín na jedno nabitie. Beats zapracoval aj na kvalite mikrofónov, takže vás bude v rámci online stretnutí / klasických telefonátov vždy dobre počuť.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo novú edíciu slúchadiel Beats v spolupráci s Kerwinom Frostom. Pozrite sa ako vyzerajú

Pokiaľ sa vám Beats Studio Pro páčia, na ITya.sk – centrum pre Apple, ich po kliknutí na tento odkaz kúpite za 299 €, vďaka čomu ušetríte slušných 100 €. Ide samozrejme o úplne nové kúsky, na ktoré sa vzťahuje 24 mesačná záruka. Zariadenie je dostupné ako v čiernej, tak aj v elegantnej hnedej farbe. Nenechajte si teda ujsť túto atraktívnu príležitosť. Beats Studio Pro sú mnohými označované za jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel roku 2023.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -