Aj keď sa to možno nezdá a iOS 9 si na naše iPhony nainštalujeme najskôr tak za 9 mesiacov, Apple už na tomto operačnom systéme tvrdo pracuje a zdá sa, že jeho hlavnou úlohou bude skvelá optimalizácia. Ukazujú to totiž prvé Benchmark testy, ktoré práve unikli na internet!

Ideme optimalizovať!

Nie že by bola optimalizácia súčasného iOS 8 na zlej úrovni ale o dokonalosti sa tu určite hovoriť nedá. Tento operačný systém je už na staršie zaradenia príliš náročný a na tých novších sa vyskytuje množstvo chýb, ktoré by tu nemali byť vôbec. Každopádne, na svete už je aj veľmi ranná fáza jeho nástupcu, ktorú Apple testuje. Dnes na internet unikli aj Benchmark testy, v ktorých dosahuje skvelé výsledky. Zdá sa teda, že hlavnou úlohou nového operačného systému, ktorý Apple predstaví už pravdepodobne v júni (oficiálnu verziu až v septembri) bude zlepšenie optimalizácie na všetkých zariadeniach, na ktorých bude podporovaný. Medzi jeho dobré stránky by mohlo patriť aj zmenšenie nárokov na pamäť, ktoré sú pri iOS 8 naozaj vysoké!

Pozrite si teda prvé Benchmark testy, ktoré dopadli pre iOS 9 veľmi dobre.

Prečítajte si tiež  Dual Boot iOS 6 a iOS 9? Áno, aj toto je možné!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.