Instagram je sociálna sieť, ktorá počas posledných rokov nabrala silno na popularite. Pokiaľ tu máte svoju skupinku sledovateľov, môžete si aj celkom dobre zarobiť. Využívate na to aj rôzne možnosti, ktoré vám ponúka samotná aplikácia. Jenou z nich sú napríklad príbehy. Dnes bol vylepšený Boomerang.

Boomerang na Instagrame prešiel vylepšením

Pokiaľ ste niekedy používali príbehy na Instagrame, Boomerang vám asi nemusíme predstavovať. Pokiaľ nie, v skratke ide o veľmi krátke video, ktoré sa opakuje stále dookola. Doteraz sme mali iba jednu možnosť, ako používať túto funkciu. Od dnešného dňa sa používateľom začali v appke objavovať aj možnosti ako SloMo, Echo či Duo.

- Reklama -

Dôvod, prečo vývojári postupne vylepšujú aj zdanlivo nevylepšiteľné je ten, že nechcú aby ľudia prešli na iné platformy (ako napríklad Snapchat).

Konkurencia je na trhu veľmi silná a stačí malé zaváhanie, ktoré môže mať za následok nárast popularity inej služby. Samotný Boomerang už nie je novinkou niekoľko rokov. Po prvý krát sme ho mohli použiť ešte v roku 2015. Od doby svojho uvedenia prakticky až dodnes funguje úplne rovnakým spôsobom. Vývojári ho teda nevylepšovali.

Ako ale naznačil hovorca Instagramu, v súčasnosti by sa malo jednať pravdepodobne o najpoužívanejšiu funkciu pri publikovaní príbehov. Menší update teda v tomto prípade nie je úplne nelogický. Ak ste si práve skontrolovali appku a stále tu nové funkcie nemáte, pravdepodobne ste si ich iba nevšimli. Použiť ich môžete až potom ako natočíte video, nie pred tým. Inými slovami si vytvoríte svoj vlastný Boomerang a následne hore vpravo kliknete na ikonku „slučky“.

Tu môžete Boomerang orezať či využiť jednu z 3 nových možností. Pokiaľ novinku neviete nájsť ani napriek tomu, uistite sa, že máte nainštalovanú poslednú aktualizáciu. Jedná sa o funkciu, ktorá je už sprístupnená aj u nás na Slovensku. Nám funguje na všetkých účtoch aj zariadeniach. Ak už novinku máte, čo na ňu hovoríte?

Instagako získať followerov na Instagram účteram follow
Boomerang na Instagrame prešiel vylepšením. Čo je nové? – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.