Tim Cook v súčasnosti vedie jednu z najväčších spoločností na svete a tak je celkom potrebné aby svoju firmu v tom najlepšom reprezentoval aj on sám. O to sa samozrejme plne pokúša, no najnovšie sa mu jeho pokus príliš nepodaril. Na svojom Twitteri totiž zverejnil fotku zo Superbowlu, ktorá vyzerá prinajlepšom hrozne a celý svet si z neho začal uťahovať!

Celý svet si uťahuje z Tima Cooka!

Ako sa hovorí, aj majster tesár sa raz utne a to je určite aj najnovší prípad Tima Cooka, ktorý už od roku 2011 plne vedie spoločnosť Apple. Každým rokom aktualizuje a zlepšuje rôzne zariadenia a popritom predstavuje nové. Apple produkty majú fantastické fotoaparáty a preto treba propagovať fotky. Teda, tentoraz to možno až také potrebné nebolo!

„Trapas“ na Twitter účte Tima Cooka nastal len pred nedávnom, kedy sa zúčastnil Superbowlu a fotku z tohto skutočne obrovského podujatia sa rozhodol zavesiť na sociálnu sieť. Očividne nemal okuliare alebo si jednoducho nevšimol, že celá fotka, ktorá bola len tak mimochodom odfotená na iPhone je kompletne rozmazaná.

tim cook - svetapple.sk

Práve to stálo za obrovskou kritikou tých, ktorí ju videli, poprípade tých, ktorí Tima sledujú na Twitteri. Posmešné komentáre na seba nenechali dlho čakať a časom sa objavilo aj zopár úsmevných fotomontáži. Majitelia Andoridov samozrejme nezabudli dodať uštipačné poznámky o tom, že Samsung fotí lepšie ako toto.

Po takomto mediálnom trapase si už asi Tim bude dávať veľký pozor na to, akú fotku zavesí na svoj súkromný Twitter. Na stranu druhú ale treba povedať, že Tim si z toho ťažkú hlavu nerobí a je zrejmé, že sa na svojej chybe pobavil a dúfajme, že aj poučil. Ak má totiž takýmto spôsobom propagovať fantastické fotoaparáty v iPhone 6S, budel lepšie, keď to nebude robiť vôbec. 🙂

 shot on iPhone - svetapple.sk

Prečítajte si tiež  S akými novinkami príde Apple v roku 2016?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.