Už za niekoľko desiatok hodín vystúpi CEO spoločnosti Apple Tim Cook, aby svetu predviedol to, na čom posledný rok Jablková spoločnosť nepretržite pracovala. Dnes sa telekomunikačná spoločnosť O2 Česká republika rozhodla, že ponúkne ľudom čo najviac informácií o tomto zariadení!

„Nový iPhone prichádza“

Česká telekomunikačná spoločnosť O2 začala s propagandou nového Jablkového zariadenia, ktoré vlastne ešte ani nebolo predstavené. Novinka má svoj príchod pripravený už za necelé tri dni, čo znamená, že iPhone 6 je tu čo nevidieť. Práve na to sa pravdepodobne začínajú pripravovať obchody a telekomunikačné spoločnosti, ktoré postupne na svojich internetových stránkach informujú svojich potencionálnych záujemcov o tom, že iPhone 6 vyjde už čoskoro, aby si produkt zakúpili u nich. Výnimkou nie je ani České O2, ktoré na svojich stránkach predstavilo masívny obrázok, na ktorom sa píše „Nový iPhone prichádza“ Pod ním nájdeme aj vetu „Informujte sa o zahájení predaja nového modelu iPhone„. Spoločnosť totiž ponúka akýsi dotazník, ktorý keď vyplníte, automaticky budete informovaný o všetkých novinkách týkajúcich sa iPhone 6. Aj napriek tomu, že nechceme nič predpovedať, to že telekomunikačná spoločnosť počíta so začiatkom predaja iPhonu 6 ešte pred jeho uvedením, by mohlo znamenať, že Česká republika bude zaradená medzi množstvo iných krajín, ktoré ponúknu smartfón už 19. septembra. Znamenalo by to, že Česi budú mať svoj nový iPhone o niečo skôr ako Slováci? Pokiaľ by táto úvaha bola pravdivá tak áno!O2

Prečítajte si tiež  Muž kúpil v Apple Store 300 iPhonov naraz. Niekoľko minút na to mu ich zlodeji ukradli
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.