Tak ako každý rok, ani 2015 nebol výnimkou. Jablková spoločnosť sa chce aspoň nejakým spôsobom poďakovať svojim zamestnancom za to, že po celý rok pracovali na produktoch a v obchodoch a vďaka tomu zažila celá spoločnosť obrovský rast. Zamestnanci si teda zaslúžia odmenu a nemusí byť finančná. Doteraz dostali ako darček napríklad batoh, fľašu či hrnček s logom Apple. Tento rok boli ale Vianoce štedrejšie. Čo zamestnanci dostali?

Vianoce podľa Apple

Vianoce sú ozaj pekné sviatky a pre spoločnosti akou je napríklad aj Apple mimoriadne dôležité pretože ľudia zvyknú svojim príbuzným kupovať drahé darčeky práve z pultov tejto spoločnosti. Keďže ale Vianoce nemajú len tí, čo Apple produkty rozbaľujú ale aj tí, čo ich tvoria poprípade predávajú, Apple ich odmenilo pomerne príjemným darčekom, ktorý je podstatne hodnotnejší ako tie darčeky, ktoré zamestnanci dostávali doteraz.

Obdržali totižto slúchadlá urBeats do uší, ktoré u nás stoja okolo 89€. Slúchadlá navyše neboli len v jednej farebnej kombinácií ale zamestnanci dostávali čiernu a červenú verziu. Tu ale netreba zabúdať na to, že si farbu nemohli vybrať, čo je trošku škoda, ale určite potešilo minimálne to, že na Vianoce nedostali batoh s logom Apple ako minulý rok ale práve takéto slúchadlá. Zaujímavý je aj detail, ktorý uvidíš na fotografií nižšie. Na krabičke je totiž napísané “Thank You 2015”. Apple sa teda pekne poďakovalo zamestnancom aj touto cestou. Čo asi dostanú na budúci rok?

urBeats - svetapple.sk
urBeats – svetapple.sk

zdroj: 9to5mac.com

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here