Apple robí úžasné veci už viac ako 40 rokov. Milujem túto značku a taktiež milujem nové iPhony. Aj tu sa ale nájdu nedostatky, na ktoré by som chcel upozorniť. Čo mi chýba na iPhone 11 Pro za 1569€. Nie sú to zas tak vážne veci.

6Čo mi chýba na iPhone 11 Pro za 1569€?

Za predajnú cenu by mal byť iPhone 11 Pro po všetkých stránkach dokonalý – svetapple.sk

Som majiteľom iPhone 11 Pro s 512 GB pamäťovou variantou. Za toto zariadenie si Apple vypýtalo 1569€. Pokiaľ sa nad tým zamyslím trochu komplexnejšie, za túto čiastku peňazí si dnes už človek môže kúpiť kadečo. Dokonca aj auto.

Nebude to síce nič moc ale nebude to ani „Felícia“ a bude to pojazdné. Sú ale ľudia, ktorí by si za 1569€ možno dopriali radšej nejaký zážitok prípadne by cestovali niekam do inej krajiny. Nie je to teda málo peňazí a špeciálne nie za smartfón. Keďže ale nový iPhone toľko stojí, musím to rešpektovať. Ak ho človek chce musí byť ochotný zaň aj zaplatiť a vzhľadom na jeho popularitu vo svete je v tomto smere Apple dosť úspešné. Napriek tomu sa tu ale nájdu veci, ktoré mi k smartfónu za túto čiastku peňazí nesedia. Apple nám mohol dať predsa len trochu viac a nemusel šetriť.

Späť
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.