Spoločnosť Apple má v rukách jeden veľký tromf za druhým a napriek tomu, že vyrába svoje prvé inteligentné hodinky, je úspešná v ich predaji tak, ako doposiaľ žiadna iná spoločnosť. Najnovšie ich testu vystavilo aj Consumer Reprots a výsledok je naozaj vynikajúci! Apple Watch sú najlepšie inteligentné hodinky na trhu.

Sú jednoducho najlepšie

Nech už si milovník alebo akýkoľvek odporca značky Apple, určite musíš uznať, že hodinky Apple Watch sú nádherným kusom technológie. Pravda, cenovka je možno trošíčku vyššia, ale to vôbec neprekáža používateľom, ktorým sa hodinky zapáčili a idú sa za nimi doslova roztrhať. Consumer Reports dnes len potvrdil, aké dobré Apple Watch sú, keď ich porovnal s ďalšími 11 inteligentnými hodinkami. Hodinky od Apple v tomto teste samozrejme vyhrali na plnej čiare, k čomu im gratulujeme.

Aj napriek tomu, že mali menšie problémy pri prepojení s iPhonom a načítanie niektorých vecí bolo o čosi pomalšie, ako u konkurencie, ide len o drobné chyby či bugy, ktoré spoločnosť Apple čoskoro opraví novou aktualizáciou, s ktorou by mala prísť aj lepšia optimalizácia systému, no a samozrejme stabilita. Každopádne, ani menšie spomalenie nezmenilo verdikt Consumer Reports, ktorí tvrdia, že Apple Watch sú najlepšími inteligentnými hodinkami na trhu!

Prečítajte si tiež  Apple je doslova návykový a konkurencia sa nestačí čudovať. Zákazníci sú neuveriteľne verní
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.