No, a je to tu! Ani sme sa nestačili spamätať z poslednej konferencie, na ktorej Apple predstavilo svoje nové Jablkové smarfóny a exkluzívne hodinky Apple Watch a už sú rozposlané pozvánky na ďalší Apple Media Event, kde by mali byť predstavené nové iPady či iMac s retina displejom. Konferencia sa bude konať už za týždeň!

Produkty

Čo nám Apple na konferencii predstaví? No, určite sa môžme tešiť na iPad Air 2. generácie a s vysokou pravdepodobnosťou aj na iPad mini 3.generácie (špekulovalo sa, že bude predstavený až na začiatku roka 2015, no neskoršie správy to vyvrátili). Druhou novinkou by mohol byť iMac, ktorý by ponúkol neuveriteľné rozlíšenie vďaka retina displeju. Je možné, že Apple predstaví aj novú generáciu Macu mini či Apple TV!

imac-2012-vs-imac-2011
Apple možno predstaví iMac s retina displejom! – svetapple.sk

Kedy, kde

Celá akcia bude prebiehať vo štvrtok o 10-tej hodine miestneho času, priamo v centrále Jablkovej spoločnosti v Coupertine. Je teda jasné, že táto akcia nebude taká veľká, ako tá, na ktorej bol predstavený iPhone 6/6 Plus a hodinky Apple Watch. Konferencia bude prebiehať o 19:00 miestneho času. Pravdepodobne ju bude Apple streamovať, tak dúfajme, že im to tentokrát výjde!

Tajomný slogan

Tak, ako to už býva poslednou dobou pri Jablkovej spoločnosti zvykom, k pozvánke nesmie chýbať ani klasický tajomný slogan. Na tom najnovšom sa píše „It’s been way too long“ čo v preklade znamená „Už je to príliš dlho“. Môže to teda znamenať, že okrem nových iPadov a iMacu s retina displejom uvidíme aj spomínaný Mac mini či ďalšiu generáciu Apple TV!

740x399xapple_oct_2014_invite_large
Celá pozvánka! – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Apple aktualizoval iWork!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.