Zistilo sa, že Microsoft nahradil domovskú obrazovku Windows Search v rámci nového operačného systému Windows 11. A nakoľko je Windows Search kompletne webová funkcia, neexistujú systémové obmedzenia, kvôli ktorým by nemala prísť aj na starší Windows 10.

Nová funkcia vyhľadávania môže byť zvýraznená na základe správania sa používateľa pri prehliadaní alebo na základe správania sa Microsoft konta. Domovská stránka vyhľadávania bude podporovať automatické vypĺňanie obsahu, ilustrácie, trendové vyhľadávanie, globálne sviatky a ďalšie funkcie.

Okrem toho nová verzia vyhľadávacieho rozhrania umožňuje dynamické obnovovanie a počas dňa sa bude aktualizovať, čím pomôže používateľom objavovať nový obsah, webové stránky, zaujímavé témy a zároveň bude dbať na ich produktivitu.

Samozrejme, ak sa vám táto nová funkcia nebude páčiť, môžete ju zrušiť cez „Nastavenia > Súkromie a zabezpečenie > Nastavenia vyhľadávania“. Potom budete používať klasické „staré“ rozhranie.

A ako sme už naznačili vyššie, predpokladá sa, že táto novinka sa objaví aj vo vyhľadávacom poli systému Windows 10. Microsoft aktualizáciu sprístupní pravdepodobne už koncom mesiaca alebo začiatkom toho budúceho.

Teraz, keď prebieha jarný výpredaj na portáli Keysworlds, sú Windows 10 aj Windows 11 dostupné za najlepšie možné ceny. Stačí si len vybrať verziu, ktorú preferujete. A ak k tomu potrebujete aj balík Office, v súčasnosti je na nákup tá najlepšia príležitosť. Pri veľa ponukách nemusíte zadávať zľavový kód a pri ďalších môžete vďaka nemu ušetriť až 58 % na celý nákup. Tak na čo ešte čakáte?

Programy, ktoré sú v akcií bez zľavového kódu (ponuka je časovo limitovaná)

EXTRA PONUKA – Využite až 52 % zľavu s kódom: Edo52

Windows & Office v rámci balíka s 58 % zľavou (kód: Ebf58)

Prečítajte si tiež  iPad Air (M1) kúpite u autorizovaného predajcu Apple za super cenu. Tento tablet sa skutočne oplatí

58% zľava sériu programov MS Office (kód: Ebf58 )

Ďalší softvér za skvelé ceny (nepotrebujete zľavový kód)

Chcete si do počítača nainštalovať originálny operačný systém Windows a kancelársky balík Microsoft Office, ale nechcete za ne platiť príliš veľa peňazí? Keyworlds dokonale vyrieši vaše problémy.

Okrem všeobecne nízkych cien, ktoré sú platné počas celého roka má spoločnosť v ponuke aj špeciálne akcie. Najhorúcejšie produkty spoločnosti Microsoft môžete teda získať mimoriadne lacno.

Taktiež treba spomenúť, že Keysworlds má profesionálny tím zákazníckeho servisu, ktorý poskytuje technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni! Navyše spoločnosť ponúka aj doživotný popredajný servis produktov. Ak chcete získať viac informácií o Keysworlds, pozrite si komentáre skutočných používateľov na TrustPilot.

Kontaktujte nás: support@keysworlds.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -